Znaczenie snu Anioł

Znaczenie snu Anioł, ze względu na pozytywne konotacje postaci jaką jest Anioł, ma bardzo dobre znaczenie. Anioł w kulturze zawsze jest objawienie dobra, pomocy, opieki ale również przyjemności. Gdy przyśni Ci się Anioł, budzisz się z dobrym nastawieniem, wypoczęty – O ile pamiętasz swój sen, taki wypoczynek napełnia Cię radością.

Śnił mi się Anioł. Co to znaczy?

Znaczenie snu z aniołem ma wiele wielowątkowych wyjaśnień.

Znaczenie snu Anioł

Sen o Aniele, to przede wszystkim radosna nowina. To wiadomość, która do Ciebie przyjdzie i będzie to zdecydowania dobra wiadomość.

Sen: Widzieć Anioła (dla mężatki)

Jeśli mężatka z krótkim stażem małżeńskim śni o Aniele, wówczas taki sen zwiastuje szybkie powiększenie się rodziny i potomstwo

sen widziec aniola snilomisie.infoSen: Być Aniołem

Głęboki sen w którym jesteśmy aniołem, oznacza wielki zaszczyt, wielkie wyróżnienie.

Sen: Widzieć wiele Aniołów wokół siebie

Gdy we śnie, widzisz wiele aniołów wokół siebie, zwiastuje to spełnienie Twoich najskrytszych życzeń oraz nadziei, o których wiesz tylko Ty. Widoku wielu aniołów, bądź otaczanie się aniołami ma zawsze bardzo pozytywne znaczenie

Sen: Przebywać w towarzystwie Aniołów

Tak jak obecność wokół siebie Anioła, tak również obecność wielu Aniołów wokół siebie zwiastuje powodzenie życiowe, zdecydowaną poprawę w interesach i ogólnoprzyjęte szczęście osobiste zarówno w domu jak i zawodowe.

Sen: Śpiewający Anioł

Śpiewający we śnie Anioł, to również oznaka zbliżających się dobrych wydarzeń. Taki sen oznacz wyjście, wyzdrowienie z ciężkiej choroby.

Sen: Ulatujący Anioł

Jedynym mniej pozytywnym aspektem snu o Aniele, jest sen w którym Anioł ulatuje, ucieka. Wówczas taki sen możemy odbierać, interpretować jako upomnienie.

 

Znaczenie snów: Spis alfabetyczny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.