Znaczenie snu Ryby

Znaczenie snu ryby są w większości przypadków bardzo pozytywne. O rybach śnimy w wielu kontekstach, możemy je łowić, jeść, przygotowywać ryby lub z nawet z nimi pływać. Sprawdź co oznacza sen o rybach

 

Śniły mi się ryby. Co to znaczy?

Jednym z najpopularniejszych snów, w którym towarzyszy nam symbolika ryb, jest sen gdy jemy ryby. Jeśli ryby są smaczne, czyste i jedzenie ryb we śnie sprawia nam przyjemność oznacza to przychylność ludzką, która spotka Cię w najbliższym czasie.

Znaczenie snu: łowić ryby

Drugim co do popularności snem o rybach jest sen o łowieniu ryb. Gdy łowimy ryby, możemy spodziewać się bardzo dużego zysku. Czeka nas niespodziewana fortuna, bądź uśmiech losu.

Znaczenie snu: wielkie ryby, małe ryby,

Interpretując sen o rybach, musimy też wziąć pod uwagę sam wygląd ryby i jej wielkość:

  • sen o wielkiej rybie: zadowolenie

  • sen o malej rybie: smutek i niepowodzenie

Znaczenie snu: złota rybka

Złota rybka w naszym świecie ma szczególną symbolikę. Zwiastuje ona szczęście, powodzenie oraz bogactwo. Gdy we śnie śnimy o złotej rybce, możemy taki sen interpretować jako bogaty ożenek.

Znaczenie snu: gotować rybę, przygotowywać ryby

Gotowanie we śnie ryb w domu, oznacza nie nic innego jak bogactwo w domu. Zdrowa, duża, ładna ryba przygotowywana jako posiłek to zwiastun dobrobytu domowego.

Znaczenie snu: martwe ryby

Niestety istnieją również negatywne znaczenia snów związane z rybami. Jeśli śnimy o rybach martwych, psujących się albo źle wyglądających oznacza to szereg zmartwień, które nas czekają.

Znaczenie snów: Spis alfabetyczny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.